Tšakratants Human Designiga

Me kanname endas mustreid, mis pärinevad nii eelmistelt põlvedelt kui elatud eludest.

Neid hoiab koos dünaamiline vibreeriv maatriks, mis sisaldab meie varasemat mentaalset, emotsionaalset ja spirituaalset kogemust. Traumade ja sügavate läbielamistega kaasnevate tunnetega vallanduv energia salvestub keha mälusse, selle vibratsioon põimub nii lihastesse, liigestesse kui organitesse. Blokeerunud tunded süüst, häbist, hirmudest ja valudest tekitavad meie kehas pingeid, põletikke ja haigusi, millele on raske põhjust leida. Nende blokeeringute eemaldamine on kõige olulisem osa tervise ja heaolu loomisel.

Mis vahe on tšakra tantsul ja meditatsioonil? Mida saab pakkuda Human Designi ja tšakratantsu ühendamine?

Tšakrate liigutamisega avame me tantsides oma keha, vabastades iga tšakra vibratsiooni sagedusele keskendudes järjest sügavamaid salvestunud energiakihte. Erinevalt juhendatud meditatsioonist saab Human Designi abil igaüks tšakratantsus iseenda juhendajaks. Igaüks saab tegelda oma isiklike kogemuste ja takistuste avamisega ning kasutada sama tehnikat ka edaspidi iseseisvalt.

 Kuidas see kehas toimib?

Human Design arvestab nii teadvuse kui alateadvuse aktiveeringuid igas energiakeskuses. Kombineerides igale tšakrale vastava helivibratsiooni, rütmilise liikumise ja keha selle piirkonna kanalitega seotud energia Human Designist, loome kontakti alateadvusesse kogunenud mäluga. Nii aktiveerub sagedus, mis paneb sisemise energia liikuma. Hakkame järjest rohkem usaldama oma keha signaale, kui õpime teadlikult keskenduma oma energiale igas keskuses ja oskame luua alateadvusega kontakti.