Töö minuga/Work with me

Work with me

mägedes3 KLHuman Designi kaart on nagu juhis elamiseks. See avab sulle pildi sinuga seonduvast energiaringist, näidates ära takistused, lülitid, maandamiskohad ja laadimisvõimalused. Olen ise otsinud aastaid selgust, kuidas energiat taastada ja efektiivsem olla.  Saan nüüd seda teadmist jagada. Vajadusel kasutan küsimuste tekkimisel ka oma vaimse Teejuhi abi.

Tähelepanu suunamine välimiselt sisemisele toimub igaühel erineval viisil ja kiirusel meie unikaalse disaini tõttu. Miks seda üldse vaja on? Miks räägitakse järjest rohkem sisetunde kuulamisest ja tajumisest?

Meie meel ja mõtted on alati manipuleeritavad nii väliste mõjude kui ka meie enda ego ja kogetud hirmude poolt. Ümbritsev info ja keskkond peegeldavad ühiskonda, mitte meie personaalset rolli selles. Seepärast on oma suuna leidmiseks vajalik otsustamine anda sisetundele ja jätta kalkuleeriv-mõjutatav meel sellest kõrvale.

Disainikaardi koostamiseks on vajalik teada oma sünniandmeid, aega ja kohta.

Ilma kontot loomata saab oma disainikaarti tasuta teha aadressil:

https://www.humandesignamerica.com/chart

*Ülevaade disainikaardist (7-8 lk): konsultatsioon 1 h (50 €) -Tüüp, profiil, elu teema. Disaini ülevaadet võib tellida nii endale kui teisele inimesele (lähedastele, lastele), aga personaalset analüüsi teen vaid tellijale endale kuna see eeldab vahetut suhtlemist.

*Personaalne disainikaardi analüüs (16-22 lk): konsultatsioon 2 h (120 €) – oma disainikaardi lugemine; energia liikumine ja välised mõjud energiakeskustes, -kanalites, -väravates; suhtlemine, blokeeringud.

*Unetuse probleemi lahendamine:   konsultatsioon telefoni või kirja teel, vajalik sünniandmed (aeg ja koht) (20 €)

*Personaalne konsultatsioon suurema probleemi lahendamiseks või olulise valiku tegemiseks 1h (50 €) – kasutades disainikaarti ja Teejuhi abi kirjeldan tausta ja selle mõjutusi(ei eelda eelnevat kaardi analüüsi)

*Konsultatsioon sobivuse määramiseks suhetes (konfliktide lahendamine, laste ja vanemate suhted, potentsiaalse partneri leidmine) (25 €), pikem analüüs kokkuleppel

 

 

Hilisemad lisakonsultatsioonid ja küsimused kokkuleppel.