Nais-ja meesenergiast

Mõni aeg tagasi kohtusin inimesega, kes nõustab abielupaare ja suhteid ning kes väitis, et igat abielu on võimalik säilitada. Ma vaatasin talle imestusega otsa ja tahtsin öelda, et niisugust juttu saab ajada ainult väga elukauge inimene, kes pole kunagi abielus ega suhtes olnud…..ja vist ütlesin ka selle välja…

Aga – siin tulevad mängu kultuuride erinevused. Indias tehakse suurt vahet kas on korraldatud abielu või omal algatusel sõlmitud abielu.

Ja mis see on, mida siis üldse säilitatakse? Indias võib see olla hoopis midagi muud kui Eestis.
Mis ootused kellelgi abielule on?
Mina olen vahel lihtsameelne ja mõtlen, et asjade sisu on või võiks olla mingiski mahus see, mis välja paistab. Nii kujunes mulle lapsest saadik arusaam, et abielus antakse teineteisele abi. Ja kui see abi kuskilt välja ei paistnud, siis ei saanud aru, miks nad on abielus, kui nad üksteist kiusavad ja takistavad….Kust see sõna Eesti keelde üldse tulnud on? Ei ole ju help-life kuidagigi kohandatav termin teiste keelte vastetega võrreldes. Või ei loodetagi Eestis sellest üritusest muud, kui natuke abi? Ja mujal on teised ootused?
Kui endal koolid läbi ja elukoolis ka juba mõndagi õpitud ning Human Designi sügavustesse tungitud, hakkasin nägema mustreid, mis inimesi kokku viivad. Energiakaardis peab olema piisavalt magneteid, mis külge tõmbavad ja piisavalt sarnasust, et see külgetõmme ka püsima jääks. Vähemalt mõneks ajaks.
Vaadates elukaaslaste energiakaarte on selgelt näha, kes on koos teineteist õpetamas ja kellel õppetunnid läbitud. Kui õppetund on ootamas, siis tõmbab nii tugevalt selle inimese poole, et lihtsalt pole võimalik ignoreerida. Tavaliselt on ka siis midagi endasse peitu jäänud ja otsitakse seda teises. Kui õppetunnid läbi saanud, siis ei pruugi inimene üldse suhet alguses soovida ega vajada. Ta ei teagi, mida sellega siis veel siin elus peale hakata. Eriti kui need õppetunnid olid omajagu kurnavad.
Inimene õpib kogu elu!
Siis on võimalik ka midagi muud lõpuks õppima hakata.
Meis kõigis on nii nais-kui meesenergia, olenemata soost. Aga, naised vajavad kaitset oma meesenergiale, et aktiivselt elus osaleda ja oma energiat efektiivselt rakendada. Mehed vajavad kaitset oma naisenergiale, et nad oma kehas end hästi tunneksid ja tervis korras oleks. Me oleme polaarsed olendid ja elame polaarses maailmas, mis pidevalt kõigub tasakaalus olemise ja sealt kõrvalekaldumise ümber. Paigalejäämine on igal juhul tagasiminek ja energia kaob sootuks.
Sajand tagasi oli abielu mõiste ilmselt rohkem abi andmise ja saamisega seotud. Ehk sellepärast enam nii väga ei abiellutagi, et sisu on muutunud?
Mida siis nüüd vaja on? Ja kas korraldatud abielul on tänapäeval teine tähendus? Ma ei ole veel väga süvenenud India suhetesse, aga tundub, et vaid reeglid on natuke teised. Inimesed on ikka samasugused.
Kas siis abielus inimesed on nö kaitstud maailma ja kõige selle hädade eest?
Paraku mitte! Energiatasandil peab neil olema ka sarnane sagedus. Vaid siis saavad nad teineteist kaitsta nii, et välised probleemid ja viirused ükskõik mis tasandil neid haavata ei saa. Füüsikud suudavad seda hästi ette kujutada, mis on sarnane sagedus ja mis mitte. Et aga teaduskraadi omandada, on tulnud elu ja seosed nii detailideks kiskuda, et inimese energia sageduse mõiste võib neile sootuks kaugeks jääda.
Meie käibelolev keelekasutus on tegelikult väga täpne – kellega oled ühel lainepikkusel ja kellega ei ole? Kui enda vastu aus oled, siis on palju lihtsam oma lainepikkusest aru saada ja õigeid signaale väljastada. Kuniks tahad kellelegi näidata üht lainepikkust ja teisele teist, siis ei saa ju muud tekkida kui konflikt isiksuse tasandil – kui mitte ilmsi, siis unes .
On reaalne, et tundlikud inimesed tajuvad sageduse ära juba silmavaatest või juhuslikult pillatud poolikust lausest. Vähemtundlikud vajavad selleks ilmselt pikemaajalist testimist ja võibolla ka samasse ämbrisse astumist enne, kui ära tunnevad, millise kõlaga see vastu koliseb.
Ei maksa arvata, et vaid teatud inimesed on läbinisti sobivad suhteks ja teised mitte ja siis üritada nende teatud inimeste universaalselt sobilikke iseloomujooni endale kunstlikult külge pookida! Ja välja saata vale sagedust nii endale kui teistele.
On inimesi, kes vajavad siin elus hoolitsemist teiste eest;

-on neid kes peavad pidevalt opositsioonis olema;

– on neid kes kõike üle dramatiseerivad;

-on neid, kes provotseerivalt väljendades teisi aktiveerivad;

-on neid, kes ainult mõtlevad ja juurdlevad ja analüüsivad….

Mitte igaühel ei ole ambitsioone ega vajadust igasse üritusse panustada, igat inimest kuulata või detaile märgata. Las seda teevad need, kellele see meeldib ja kellel see hästi välja tuleb!

Teistel on hoopis muud asjad ajada. Aga nii nendeks kui muudeks asjadeks on vaja sama sagedusega kaitset oma energiale. Kuniks seda pole, on vähe abi maskeerimisest või puuduoleva kompenseerimisest muul moel.

Enne kui teise inimese sagedus midagi ütleb, on vaja enda omas selgus saada.