Maandamine ja Juurtšakra

Me kõik kõnnime mööda maad ja oleme ju maaga ühenduses. Aga kas igale inimesele piisab sellest, et olla maandatud? Mis osa on selles Juurtšakral ja kuhu jäävad siis juured, mis tulevad esivanematest?

Yin ehk naisenergia on otseselt seotud Maaga ja saab laetud Maa energiast.

Mis tunne on see, kui Maaga ühendus kaob või millal on siis vaja inimesel eraldi tegelda maandamisega? Meil on materiaalse maailma ja füüsilise tasandiga side erinev. Mõned ei tunnista midagi peale selle. Teised võtavad seda vaid kui projektsiooni. Ja ülejäänud mahuvad nende vahele. Kui pind kaob jalge alt, ebakindlus – eriti materiaalses plaanis, kui ei leia oma kohta või on pidev rahulolematus ja ei saagi aru, mida otsid; tasakaalu leidmine raske; kõik see viitab vajadusele end maandada.

Kuni meil on füüsiline keha, vajame me kõik maandamist. Kellel on Juurtšakra defineeritud, neile peaks olema maandamine loomulik vajadus ja tunnevad selle ise ära. Neil on ka suhteliselt kergem hakkama saada stressi ja pingeliste olukordadega.

Aga kellel ei ole, nendel sõltub side materiaalse maailmaga enamasti ümbritsevatest inimestest ja keskkonnast. Keskkond tähendab muuhulgas ka seda, et naisenergial on vaja laadimiseks otsest sidet maaga. Elamine pilvelõhkujas või korrusmaja ülemistel korrustel seda ei anna, sest laadimine toimub magades. Defineeritud Juurega saab end laadida ka kõrgemal elades kui energia ei ole blokeeritud.

Igal asjal on plusse ja miinuseid. Ka defineerimata Juurekeskusel on omad plussid: see võimaldab end kergemini õppida maandama ja laadima seal, kus parasjagu oled. Iseennast tundma õppides saab juuri kasvatada ja maasse ajada igal pool, sest ei eelmiste põlvede ega sünnikoha juured ei hoia kinni samas kohas. Kui juured on sõlme läinud tuleks need lahti harutada mõlemal juhul. Enne ei saa nad meid toitma hakata.