Laste disainikaart

Lapse disainikaart sisaldab tema elu teema, tüübi ja profiili kirjeldusi, mis näitavad

lapse loomulikke reaktsioone, algatusvõimet, püsivust ja suhtlemisviisi teistega. Lapsevanem saab selle põhjal leida parimad lahendused, kuidas paika seada piirid, mis teda toetaksid ja õpetaksid ka teistega arvestama. Kuidas saab aidata tal õppida olema edukas kõiges, mida ta teeb – karjäär, perekond ja suhted teistega.

Lapsi pole vaja kasvatada. Nende kasvamine on loomulik protsess ja vanemad saavad seda protsessi kas hõlbustada või segada.  Human Design annab võimaluse teadlikult selles oma osa valida ja leida viis, kuidas aidata lapsel lapsest saadik kasvada iseendana, et ei peaks hiljem seda iseennast hakkama mahasurutud kihtide alt otsima.

Meil kõigil on selles elus oma ainulaadne osa. Lapsevanemad ja õpetajad saavad mõjutada laste arengut  toetavalt  – rõhutades nende tugevusi  või piiravalt –  sundides neid sobituma eelmiste põlvkondade jäikade ootustega nende käitumisele ja olemisele.  Tänapäeval  on olemas võimalus igaühe unikaalsusest enne teadlikuks saada, kui me heade kavatsuste nimel  lapse loomulikud reaktsioonid maha surume.

Kõik vanemad soovivad oma lapsele parimat. Ja püüavad seda korraldada vastavalt enda kogemustele ja arusaamale. Kuid see, mis paistab ühele inimesele hea elu, võib teisele olla ebaloomulik ja tüütav. Me oleme kõik unikaalsed ja kuigi mõningate sarnasustega, ei saa me olla samasugused.

Meil kõigil on oma koht suures pildis ja keegi ei saa võtta ega täita teise oma.

Töö minuga

Kontakt