Kui oled ülitundlik…

Human Designi konsultant, tantsutreener, koolitaja, keemik, insener, kirjutaja, lugeja, kogeja ja peegeldaja, kanaldaja, mediteerija…Mu ülitundlikkus on mind juhatanud radadele, kus läbi kogemuste õppisin eemaldama ja koguma energiat, säilitama ja taastama oma vibratsiooni, suhtlema ja piire seadma ja olen sellele kingitusele lõpmata tänulik!

Tundlikkus ei ole puudus, vaid andekus, mida saab õppida kasutama!

Konsultatsioon

Täida registreerumisvorm võimalikult täpse sünniaja ja kohaga. Esimesel kohtumisel (online) selgub, kas kuulud ülitundlike hulka ja millist tehnikat või praktilist meetodit just sinul vaja läheb, et sinu tundlikkus sind teenima hakkaks. Keha on üks tervik ja igat energiakeskust on võimalik vajadusel eraldi toetada, et energia liikuda ja immuunsüsteem toimida saaks.

Kursus ja praktilised meetodid

Ülitundlikkus ei tee elu lihtsaks. Kuid samas pole see ka puudus.

Ära kohandu teiste nõudmistega, ära sea nende vajadusi ettepoole enda omadest, ära täida teiste soove ja unistusi ega paku vabatahtlikku teenust!

Sinu tundlikkus peab hakkama sulle teed näitama. Saad kasutada oma tundlikkust kingitusena. Aga arvesta, et enamik inimesi ei mõista seda. Ülitundlikke inimesi on kuni 20 protsenti ja ülejäänud ei tule selle pealegi, mis võitlusi sa pead iga päev.

Kuid see tundlikkus annab võime luua ja kujutleda, sest see ületab kõik piirid.

 On olemas kergem tee kui lõputud katsed ja eksimused!

Me saame õppida hindama iseennast ja vabastama end piiravatest kaitsereaktsioonidest.

Me saame õppida leidma oma energiaallikaid ja iseennast usaldama. Saame õppida säilitama oma energia ja joondama end soovitud vibratsiooniga igas keskkonnas.

Olenevalt sinu elu teemast ja aktiivsetest energiakeskustest leiame viisi(liikumise, harjutuse, tegevuse, keskkonna, mantrad, maandamisviisi või kombinatsiooni nendest), millega oma elus ise juhipositsioonil püsida.


Tagasiside

xxxxx


Registreeru konsultatsiooniks täna