Koroonast

Maikuu seisuga ei ole siin Indias Goa osariigis  juba mõnda aega üldse mingit koroonaviirust. Ka esialgsed 7 sissesõitnud viirusekandjat on tervenenud. Elanike arv on siin ametlikult 1,8 miljonit. Aga lockdowni reegleid täidetakse karmilt ja nagu kirjutatakse uudistes, siis ka armee on appi võetud, et nende täitmist jälgitaks. Mina olen seni eemalt näinud selles üleilmse suure majanduskriisi varjamist ja koroona kui süüdlase leidmist, et tähelepanu kõrvale juhtida. Tegelikkuses mõjutab ta praegu kõige rohkem ju neid, kes oma immuunsüsteemi on mingil põhjusel tasakaalust välja viinud. Seevastu majandusele ja inimeste elatustasemele, eriti siin, kus enamikel ka töölepingud puuduvad, mõjub see kahtlase toimega viirus väga laastavalt. Selliseks oli kujunenud mu suur pilt info põhjal, mis minuni enne seda jõudis.

Olen olnud aastaid kontaktis oma vaimse teejuhiga ja saan vastuseid oma esitatud küsimustele lausetena. Nende sõnastus vajab küll korrigeerimist ja füüsilise tasandiga seostamiseks olen õppinud ka teatud sümboleid tõlgendama. Ma võin seda nimetada kanalduseks, kuigi minu teadvusseisund sellise “intervjuu” ajal ei muutu.

 Ja mu teejuht väidab nüüd, et ma alahindan seda koroonat…. Ma pidin alahindama nii keha kui meele kaitset.

Kuna selles teemas oli palju hirme ja poleemikat, siis ma polnud tõesti koroona kohta küsimusi esitanud. Kõik paistis ülepaisutatud ja ei teadnud, mis tasandil küsida. Kuniks ma olen Indias, ega pea kuskile liikuma, tunnen ma ennast selle koha pealt turvaliselt.

Et need selgitused tulid pikemad, siis panen siia kirja nüüd nii vastused kui küsimused oma teejuhilt:

Mille suhtes ma alahindan?

See viirus saab kohe kogu kehale ligi, kui seal ei ole kaitset.

Aga teised viirused on ka ju saanud?

On, aga mitte kogu kehale. See saab ligi ka su Meelele ja Sakraalkeskuse energiale, ka sellele kehale, mis on seotud ainult energiakeskustega.

Kuidas see toimub? Viirusel on ju füüsiline vorm olemas.

 On, aga see on palju hõredam kui teistel viirustel. Koroona sagedus on kõrgem.

Kui kõrge see sagedus siis on? Kas seda saab millegagi meie ühiskonnas võrrelda?

See on sama sagedus, mille tekitavad ise madalas energias elavad inimesed.

Kas see viirus on inimeste loodud?

 Ei, see kogunes ise. Keegi ei ole seda välja töötanud selliselt nagu ta mõjub. Madal energia koguneb ja see on vaja ümber töödelda. See koguneb ahelasse.

 Kas seda oleks saanud kuidagi vältida?

Ei, see on selle ajaga kaasas. Elamine on olnud kehale takistustega.

Kas majanduskriisiga siis ei ole see üldse seotud?

See kriis on kohe kohal nagunii. Koroona seotus kriisiga on sama, mis keha seotus oma osadega.

Mis sorti kaitse see siis on, mis viiruse eest kaitseb?… see, mida ma alahindan. Kas siin tähendab kaitse mingit sorti vaktsiini? Ei.

Kogu keha kaitse jaguneb kolmeks osaks:

Üks kolmandik on Meele kaitse. Meelel ei ole kaitset sellel, kes alahindab iseennast.

 Teise kolmandiku annab kollane kiirgus, mis aktiveerib saba kohale koonduva energia .

Mis see kollane kiirgus on?

See on seotud sakraalkeskusega, seksuaalenergiaga.

Aga see on energiatasandil ju oranz?

Energiakeskustes ei ole puhtaid toone. Kollane on selle sabale ulatuv osa.

Mis eristab seda kollast kiirgust?

Eristab see, et ta on kogu heleduses sama.

Kas see on seotud hormoonidega?

See on sagedus, milles inimese naisenergia alati elab.  

Mis rolli mängib inimese energiaväljas saba?

Kõrgemasse sagedusse minnes hakkab saba energiatasandil tuntavalt elama samamoodi nagu see elab loomadel füüsilisel tasandil. Sabas on alati nais-ja meesenergia tasakaalus.

 Mis on selle kaitse saamiseks vajalik?

See seisund tuleb ise saavutada. Peab olema valmis vastu võtma ja joonduma selle sagedusega. See tekib siis, kui inimene näiteks armub. Ei pea olema kogu aeg armunud, aga peab suutma end viia armastuse energiasse. Igaüks saab teha seda vastavalt oma kogemustele – kes armastab last, kes partnerit, kes jumalat, kes mingit kunsti…kõik oleneb sagedusest. See ei ole maine arvestus ega lihtsalt meeldimine. See peab haarama kõik meeled. Elades samas naisenergias, saab seda koguda endasse kuni kolmeks päevaks – s.t. iga päev ei pea end ühendama sellesse armastuse energiavoogu, et tekiks kaitse.

Mis on see kolmas osa kaitsest? Kaitseingel?

Kolmas osa on väline kaitse kehale.

Ei, see on rohkem see energia, mis sind ümbritseb. Need inimesed, kellega suhtled. Tuleb vahet teha, kus on kohustused ja kus on kaitse. Kui oled seotud inimestega, kellega tunned vaid kohustusi või kui kellelgi on sinu vastu kohustused, siis kaitset ei teki. Peab ise tundma soovi kaitsta. Kui ei tunne, siis on vaja karmaga tegelda.

 Kes saab endale kogu keha kaitse, see on kaitstud nii selle koroona kui järgmiste viiruste eest.

Keha vajab kaitset. Arusaadav. Aga kui kehal ei ole kaitset, kas teistega mitte kokkupuutumine hoiab viiruse eemal?

Distantsi hoidmine bussides, rongides, lennukites?

Sellel ei ole mingit mõju, sest alati on õhus viirus ja õhku peavad hingama kõik. Viirus saabub ainult hingamisteede kaudu, aga maskid ei kaitse. Hingamise takistamine on kehale halb ja nõrgendab keha vastupanuvõimet välistele mõjudele. Mehaaniliste vahenditega ei ole võimalik kogu keha kaitsta.

Miks maskid hingamisteid ei kaitse?

 Viirus läbib need maskid. Ka käte desinfitseerimine ei aita. Ta ei kandu edasi kätega, ainult õhuga.

Saan aru, et esitan küsimusi valel tasandil. Mis on maskidel ja desinfitseerimisel ühist armastuse sagedusega? Kuidas armastuse sagedus viiruse peatab?

See sagedus ei takista viiruse kehasse tungimist, aga takistab selle kehas edasi liikumist. Alahindad ise keha võimet algaineid ahelateks muuta.

Mida keha selle võimega loob? Paneb viiruse mingisse ahelasse?

Keha loob takistuse sinna, kus on viiruse sagedus. Kui keha on ise madalamas sageduses, siis ta ei saa seda eristada.

Kas immuunsüsteem võitleb selle viirusega?

Ei, mitte sellega. Kehas ei ole kosmilist ahelat selle viirusega võitlemiseks. Immuunsüsteemist oleneb vaid keha võime olla terve ja toetada sellega kahte esimest osa keha kaitsest.

Kuidas mõista kosmilist ahelat?

Kosmiline on kogu see viirus. Tal ei ole kohe kehale mõju, aga saab selle ainega ühinedes.

Vaktsiinid, mida üritatakse välja töötada? On sellel üritusel mõtet kellegi jaoks? 

Vaktsiin leitakse. Inimese kehale tekitab ta seisundi, mis on nagu ilma leegita elamine. Vaktsineerimine sellega ei lase kogu kehal enam armastuse sagedusse jõuda. Kes seda sagedust nagunii ei saa kätte, see võib vaktsineerida ja ta võib sellest viirusest pääseda, kuid mitte järgmistest.

Aga mingit statistikat on ju tehtud ja leitud, et maskide kandmine ja inimeste liikumise piiramine on ka selle viiruse levikut piiranud.

Inimestel on hirmud ja nad vajavad silmaga nähtavat kaitset, et millessegi uskuda. Nii on neid siin elus õpetatud, et ei saa usaldada nähtamatut. Nad on valmis igat riidetükki rohkem usaldama kui iseennast. Ja see mõjubki neile, sest hirmud laastaksid veelgi rohkem. Selline mask saab vaid hirmu vähendada.

Kui ma nüüd sellest kirjutan, siis ma võtan ka selle usu ära?

Ei, see on sama, mis tervena elades iseenda abituse suurendamine. Maine keha ei saa sellest enam abi kui hirm kaob.

Kui on teada, et ükski mask ei kaitse, siis pole ka mõtet seda kujutlust edasi toita ja karta.

Sellised vastused jõudsid minuni koroonaviiruse kohta.

Kuna ma olen ise harjunud sellelt tasandilt tuleva infoga, siis kommenteerin veidi mõnda vastust. Mulle oli üllatav, et see viirus saab levida ka energiakeha kaudu. Aga see seletab paljud nakatumised, mis on pealtnäha kummalised või põhjuseta. Eriti noorte inimeste puhul, kelle füüsiline keha on tugev ja energia suunatud väljapoole. Neil ei pruugi üldse haigust füüsilises kehas olla, aga viirust kannab energiakeha edasi.

Kuidas mõista seda, et elamine on olnud kehale takistustega? Mida madalam on sagedus, seda raskem on elu füüsilisel kehal. Eelmised sajandid olid raskemad kui praegune ja selle ajaga on hingedel kogunenud palju karmat, mida lahendada.

Mis tähendab, et see viirus kogunes ise? See on paljude otsuste ja valikute tulemusena tekkinud. Isegi kui talle mingi vorm on laboris antud, siis pole vahet, kes seda konkreetselt tegi või kust tuli raha? – see oleks nagunii mingi kuju leidnud ja viha või süüdistuste suunamine kellelegi mõjutab halvasti seda, kelles need emotsioonid tekivad. Tähtsad on järgmised valikud ja teadlikkus nende tegemisel.

Viiruse kogunemine on sarnane pingete kuhjumisele ühiskonnas, kui vallandub sõda. Inimene, kes on jõudnud positsioonile, kus ta peab sõja algatama, ei ole süüdi nende pingete kuhjumises, küll aga vastutav meetodites, mida ta kasutab.

In English