Human Design

in English

Human Design on meie maist ja vaimset eksistentsi kirjeldav süsteem, mis ühendab mentaalkeha ja füüsilise keha. See näitab ära meie andekused ja nõrgad kohad. Samuti võimaldab leida blokeeringud ja nende põhjused mistahes tasandil.

Süsteem põhineb loogikal ja mehaanikal, sidudes kokku iidsed teadmised tänapäeva tehnoloogia ja geneetikaga.

Inimese energeetilist struktuuri kirjeldavad energiakeskused sarnanevad India jooga tšakrate süsteemile. Energia liikumise kirjeldus sarnaneb Kabbalast tuntud elupuuga. Keskusi ühendavad 36 kanalit, mille otstes on 64 väravat. Sama arv heksagramme on kirjeldatud ka Hiina iidses muutuste raamatus “I Ching”, mille järgi heksagrammi/värava iseloomu määrab sellesse sektorisse liikunud planeedi positsioon inimese sünnimomendil. Neutriinode voog universumis – mida kirjeldab kvantmehaanika – prindib sel hetkel meie DNA-le mustri – aktiveerub unikaalne koodonite kombinatsioon, mis ei muutu kogu elu jooksul. Geneetikas on DNA molekulides geneetilist koodi kandvatel koodonitel samuti 64-ne jaotus.

Arenev tehnoloogia on võimaldanud kõik need osad koondada ühtseks mitmekihiliseks loetavaks pildiks. Kogu eksistents Universumis on omavahelises vastasmõjus energeetiliselt. Igal inimesel on unikaalne disain ja oma roll nii ühiskonnas kui Univesrumis.

Wheel- lowres

Pärilikku informatsiooni edasikandev DNA vastutab meie füüsilise keha ülesehituse eest. Neutriinode loodud muster aktiveerib DNA erinevad osad, mis kokku kujundavad meist need, kes me oleme nii teadvuse kui alateadvuse tasandil.

Ei ole olemas head ega halba disaini,

   häid ega halbu profiile,

   edukaid ega mitteedukaid mustreid!

Alati on võimalus võidelda tuuleveskitega, ujuda kogu jõust vastuvoolu, tegelda vastumeelsete teemadega…..samamoodi on võimalus alati ka seilata pärituules, ujuda pärivoolu, tegelda huvipakkuvate asjadega.

*Teadlikkus oma energeetilisest disainist näitab sulle kätte esimesed sammud suuna leidmiseks ja takistuste eemaldamiseks.

*Energeetilise disaini arvestamine igapäevaelus võimaldab Sul olla efektiivsem ja teha hetkel parimaid otsuseid enda jaoks.

*Oma disaini järgi elamine tagab sulle alati piisavad ressursid nii materiaalsete kui vaimsete vajaduste rahuldamiseks.

HUMAN DESIGNI AJALUGU

ENERGIAKESKUSED HUMAN DESIGNI KAARDIL

Energiakeskused

Energiakeskused on omavahel ühendatud kanalitega.

Kroon – Inspiratsioon, kahtlused/käbinääre – avatus

Meel – teadvus, mõttetöö/ajuripats – elamise kvaliteet

Kurk  – eneseväljendus (rääkimine, tegutsemine, kirjutamine)/kilpnääre – ainevahetus, heaolutunne

Identiteet – eneseteadlikkus, suuna tajumine, armastus/maks – vere puhastamine, tolerants

Süda – tahtejõud, pühendumine, ego/süda – raha, prestiiž, vabadus

Põrn – intuitsioon, meelelised tajud/ immuunsüsteem – hirmud, ohutunne, ellujäämisinstinkt, spontaansus, tunnustusevajadus

Emotsioonid (päikesepõimik) – emotsionaalne taju ja intelligentsus/pankreas, neerud, kopsud, närvisüsteem – tunded, emotsionaalsus

Sakraal – seksuaalenergia, elujõud/suguorganid – fertiilsus, vitaalsus

 Juur – adrenaliin, usaldus, stressitaluvus/ neerupealised – efektiivsus, ratsionaalsus