Heliraamat “Teekond eelmisse ellu”

Mõne kuu pärast täitub mul kaks aastat päevast, kui lahkusin Eestist talvituma Indiasse. See talv on veninud eriti pikaks. Ja lõppu pole veel näha.

Kuid tolle talve algus oli nii sündmusterohke, et kirjutasin sellest raamatu. Ma ei saanud kõike seda endasse jätta, sest polnud lihtsalt ruumi. Kirjastamisega aga kaugele ei jõudnud. Nüüd on sellest tekstist saanud hoopis heliraamat, mida hea kuulata turvalises keskkonnas, kui reisimine ise endiselt raskendatud. Osaliselt olen kasutanud päeviku formaati, nii et saate minuga kaasa tulla nii templeid tooma India piiri taha kui  kohaliku hiileri korraldatud  ashrami-praktikale. Ja muidugi nautima Goa päikest, merd, floorat ja faunat koos kõige selle juurde kuuluvaga.

Mis tuuled mind üldse Indiasse tõid ja miks on raamatul pealkiri „Teekond eelmisse ellu“, selgub kohe esimeses peatükis. Kes pole varem kogenud üksinda-reisimise võlu ja valu, see saab maailma näha teisest vaatenurgast.

Minu heliraamat on kättesaadav kodulehel siin ja tasuda selle eest saab endale sobival ajal pangakontole, mis avaneb siit.

Mul oli plaan panna heliraamatu soetamise hinnaks 13 eurot, aga kaardimakse tekitamine toob kulusid, mis läheksid kõik ookeanitaguste firmade toetuseks ja tekib küsimus – milleks? Kas minu usaldus on tõesti nii nõrk, et vajab kaitset ameerika turvateenustelt? Arvan, et mitte!

  Kui sa tunned, et sulle see raamat mitte midagi ei anna, siis ära maksa midagi.

Kui sa tunned, et saad siit emotsioone, adrenaliini, uut infot ja avastusi, või kasvõi kuulata seda unejutuna, siis tasu selle eest oma äranägemise järgi.

Võimalik, et sellele tuleb ka järg, sest…on ju raamatu lõpetamisest juba aasta möödas.

 Praegu aga  – võta omale hetk silmade puhkamiseks ja tule minuga kaasa Indiasse, üksinda, talvituma…

Mõnusat kuulamist!