Eellugu

Alates sellest ajast kui ma prillid sain on mul kusagil kuklas kerinud mõte, et neist peab olema võimalik vabaneda ilma operatsioonita.

Me võtame väga palju infot vastu silmadega, nende koormus aina kasvab ja arvutiga tööst loobumine ei ole lahendus.

(Postitus FB-s, ilmus juunis 2018, lühendatult) Jagan kogemust nägemise parandamisest DMSO ja Mgõliga.
Võtsin oma silmadega tegelemise käsile mai alguses (2018). Katsetanud erinevaid variante ja testinud. Algne seis: Prillid kirjutati välja 40 a tagasi, vasak silm oli -2,25, parem -2,75
Alustasin sammhaaval, kasutasin Magneesiumõli, DMSO-d, soolalahust. Harjutusi tegin kord päevas, aga need on erilised, sest minu harjutusi tuleb teha mitte vaataja positsioonilt vaid tegija positsioonilt. Proovisin internetist leitavaid harjutusi enne mitmeid, aga need ei andnud tulemusi ja tundusid väsitavad. Kuna mul on kontakt oma vaimse teejuhiga, siis kanaldasin need ise. Samamoodi sain vastused ka kõikidele katsetustele, kuipalju mida vaja ja kuhu, kui tihti mida teha. Need harjutused mõjutavad ka hingamisteid, reaktsioonikiirust jm.
Minu aktsioon pole veel lõppenud. See peaks läbi saama juuli lõpus või augustis. Teen suure entusiasmiga oma katseid edasi.  Et ka päikesevalgusel on oluline roll silmanärvide ergastamisel, siis on suvi ideaalne aeg silmade tervendamisega alustamiseks. Kogu protsessi jooksul võib tekkida mitmeid tagasilööke – eelkõige sellest, et kõik füüsilise kehaga toimuvad protsessid võtavad aega. Iga päev läheb natuke paremaks, aga sellest ei saa aru. Sest see on nii vähe ja mõõta pole eriti millegagi. Oluline on ka psühholoogiline osa, vaja tulla „ raamidest välja“, harjutada end vaatama panoraami korraga jne.
Niipalju veel, et kas ja kui kaua on vaja DMSO ja Mg-õli, see sõltub peamiselt keha saastatusest ja sellest kui vana probleemiga on tegemist.