Avaleht/Home

Igaüks saab sündides kaasa laulu, oma laulu
 – ja kui ta seda ei laula, jääb ta täitumata

Everybody is born with a song, his song
 – and unless he sings it he remains unfulfilled

-OSHO-

About Me

Minust

About Me Work with me Trainings

Urve Künsar – Human Designi konsultant ja koolitaja

Pakun Human Designi konsultatsioone ja silmanägemise parandamise koolitusi.

Soovin julgustada inimesi leidma oma rada sisetunnet kuulates; aidata kogeda rõõmu ja edu töös ja suhetes ning nautida värve, mida maailm pakub.

Minu tee Human Designini

Testimonials

Tagasiside

Kerli

Hea et lõpuks on seletus minu kõikidele sisekaemustele, et disainikaart kinnitab seda, mida olen tundnud mõelnud.  Oled nii suureks abiks olnud, olen väga tänulik

Liisa

Urve koos Human Designiga on toonud mulle keerulisel eluperioodil enesekindluse ja usu, et kõik laabub, ning aidanud üles leida suuna, mille poole liikuda. 
Oma disainikaardilt leidsin äratundmisrõõmu ja teadmise, millistele pidepunktidele enda juures raskemates olukordades toetuda. Olen hakanud ka paremini mõistma suhete olemust partneri ja lastega. HD tõi välja seosed meie vahel, mida ma ise pole osanud teadvustada.
Urve on minu teekonnal olnud väga soe, sõbralik ja toetav ning olen selle eest tohutult tänulik.

Marieta Mari

We had a fantastic experience

Marin 35.a

Leidsin Urve kontakti tuttava kaudu. Olin kuulnud Human Designist palju põnevat ja kuna olin oma lapsega keerulistes suhetes otsustasin, et proovin läheneda teemale ka selles võtmes. Üllatus oli suur, kui mu isiklik kaart vastas nii paljudele õhus olevatele küsimustele minu enda kohta. Põnev oli see, et kuigi oli palju uut informatsiooni, vastas enamik loetust-kuuldust minu sisetundele enda kohta – kinnitas seda. Juba see oli tõeliselt väestav kogemus! Seoses lapsega sain aga tõeliselt väärtusliku info, mis tõi minu ellu juurde nii palju rahu ja mõistmist. Teadmine, et mu laps ongi sündinud selliste energiatega võttis ära eelnevad süütunded, pideva segaduses oleku ja see andis palju parema võimaluse aktsepteerimiseks, päriselt ka tingimusteta armastuseks. Lisaks oli Urve väga suurepärane ideede pakkuja, kaasa mõtleja – mida ja kuidas teha, et oma last veelgi paremini tema arengu aspektides toetada, suunata? Ütlen kohe, et minu suhtumine oma lapsesse ja iseendasse muutus pärast seda päeva pealt ja ka laps muutus rahulikumaks, minu jaoks selgemaks. Mulle tundub, et Urve- ja Human Designiga kohtumine reaalselt muutis mu elu. Olen selle eest lõpmata tänulik!

Katri

Kuulates oma kaardi selgitust, sain kinnitust, et mõned mu käitumisjooned ja omadused ongi kaasas minuga sünnist saadik. Ma ei pea neid muutma. Samuti sain teada oma tugevused, millele rõhudes saadab mind edu ja võin end usaldada. Aitäh sisevaate eest!

Ande

Tänu tutvumisele oma disainiga julgen olla järjest enam MINA ISE. Teadmine, kes MA tegelikult olen, annab julguse ja väe elada OMA ELU.
Kui Sa veel ei tea, kes SA tegelikult oled ja mis asja Sa siin ajad, siis telli oma HD kaart ja tööta sellega. Nii saad teada põhjuse, miks käitud erinevate inimestega erinevalt. Miks Sa oled mõnega esmakordselt kohtudes ühel lainel ja mõne vana tuttavaga suhtled nagu tulnukaga.

News

Blogid

  • Kolimine liikumiskeelu ajal
    Alates aprilli lõpust kehtestati Goas curfew, mis tõlkes tähendab komandanditundi ehk liikumiskeeldu. Sellega oli lubatud kuni kella 1-ni päeval ringi liikuda ja käia toidupoes. Peale seda oli elu välja surnud. Ma ei kommenteeri, mis ma kogu sellest asjast arvan, aga mulle öeldi, et pole võimalik kolida enne kui see värk lõpeb. Nii ma siis ootasinContinue reading “Kolimine liikumiskeelu ajal”
  • Töö tegemine vaikuses
    Tagantjärele on alati hea tark olla. Ja vaadata muigega või vahel ka irooniliselt tagasi neid ponnistusi, mida sai tehtud mingeid oskusi või teadmisi omandades. Vihjan siin praegu oma plaanile teha raamatust heliraamat. Olen aastate jooksul palju maadelnud uue tehnoloogiaga, mis mind pidevalt üllatas ja on endiselt igal järgmisel päeval uus kõigi oma update-dega. Indias ollesContinue reading “Töö tegemine vaikuses”
  • Mai lõpp Goas
    Nagu karta oli, sai esimesest karantiinist teine ja teisest sujuvalt kolmas. See tõi endaga kaasa liikumispiirangud peatänaval, ürituste keelud; toitlustusasutused peavad samuti suletud olema. Ja poed on avatud lõunani, kui on. Osad on üldse suletud. Minul oli plaanis kolida parema internetiga piirkonda vahetult enne lockdowni ja nii see hakkas muudkui edasi lükkuma. Tänaseks endiselt kolimata,Continue reading “Mai lõpp Goas”