Uus karantiin

Nii ta siis algas suure hooga see lockdown. Samal ajal kui osad inimesed on silmnähtavalt hirmul ja näitavad seda ka välja oma käitumisega, teevad teised nende kulul võllanalju, postitades analoogsel kujul kohaliku omavalitsuse sõnumitega valeinfot – näiteks ilmus eile kohe analoogne kuulutus, et lockdown pikendatud 10 päeva. Nii oli see eelmisel aastal. Täna tuli teade, et see oli kellegi nali ja on ikkagi vaid esmaspäeva hommikuni. Ka selline info ringles, et kui te väljute majast, siis ei olegi seal mitte midagi muud kui ainult viirus, järgmise 10 päeva jooksul see paisub ja plahvatab…

Kui ma vanasti mõtlesin, et vene huumor on mulle raske tabada, siis hindude oma on kordades tabamatum. Või on see nii, et aastas on ikkagi kaks naljapäeva: esimene ja viimane aprill?

Aga rannas kõndides olid need, kes seal olid kõik väga sõbralikud. Kui kell oli juba kaks saamas (luba liikuda kuni 13.00), siis lehvitas mulle rannas üks politsei eemalt, et peaks hakkama liikuma teises suunas. Ei muud midagi.

Tänavapilt muidugi veidi teistsugune eelmisest nädalast.

One thought on “Uus karantiin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.