Kuiv päev

Olin reedel terve päeva täiesti kuival – ei tilkagi vett ega ühtki teist vedelikku. Tahtsin järgi proovida, mis toimub minu kehaga, mis reaktsioonid ja kas see on võimalik 34 kraadi juures.

Alustasin eelmisel õhtul; mul on tavaks juua vett enne magama minekut. Jätsin selle ära.

Ja nüüd kirjutan detailselt, mida sõin ja tegin, sest küsisin korduvalt oma teejuhilt, milleks seda vaja ja mida ja kuipalju…Siis on neil, kes katsetada tahavad ka selgem pilt ja kergem kohandada vastavalt oma keha vajadustele ja nõudmistele.

Hommikul ärgates tegin oma väiksed venitused ja harjutused. Tavaliselt joon selle järel klaasi soolast vett, peale seda olen joonud kohvi – aga mõned päevad tagasi lõpetasin kohviga. Seega järgnes kohe hommikusöök – omatehtud müsli koos 2 tl ananassimoosiga. No seal moosis oli veidi vedelikku. Nii müsli kui moos sisaldavad suhkrut piisavalt. Peale seda oli üsna tugev janu, aga suutsin mõtted mujale viia. Päev oli palav ja kahtlesin kas minna ujuma või mitte. Nägin end juba enne vaimusilmas palavas päikeses rannas päevitavate turistide seas janusse hääbumas ja vaevlemas. Aga teisest küljest jälle võiks ju soolane vesi just nahale hea olla välispidiselt, kui sisemus kuivale on jäetud? Nii ma siis kõhklesin ja otsustasin, et panen ujumisriided selga ja lähen jalutan läbi ranna, et siis minna pärast poodi kala ostma. Kala pidi olema mulle millegipärast kõige parem selleks õhtuks. Ja kui väga kisub vette, siis võin ju ka enne ujumas ära käia.

Enne randaminekut tundsin nälga ja sõin ära kaks kuklit ananassimoosiga. Ei ühtki tilka muud vedelikku. Kodus oli mul veel pähkleid, aga neid ma kuidagi ei tahtnud, teades, et midagi juua ei saa.

Rannas oli ka lõbus vahejuhtum. Kuna olin samas kohas eelmisel talvel, siis on mitmed rannarestoranide töötajad mind ära tundnud ja hõikavad tervitusi. Ühes kohas siis üks noormees parajasti hõikas teisele, et internet on neil tagasi. Ja kutsus mind muidugi sinna sööma. Mul polnud mingit plaani jääda, aga küsisin, et kas neil on endiselt internet pidevalt ära nagu eelmisel aastal ? Vastuseks oli lõbus naer ja ülestunnistus, et ta ei suutnud mu nime meelde jätta ja nad hakkasid mind internetiks kutsuma :))), käisin ju pidevalt arvutiga rannas kirjutamas :)))

Otsustasin siiski ujuma minna. Ja vees tundsin nii kerget olemist, et ujusin edasi-tagasi terve kilomeetri küll ära kokku. Ei mingit janu. See oli täiesti unustatud. Pärast läksin poodi kala ostma, võtsin ühe pomfreti, mis tervena pannile mahtus. Pannile panin veel sibula ja paar porgandit, tilli, soola, masala maitseainet. Kõrvale riisi ja kaks värsket kurki. Vot kurkide järele mul tekkis tohutu isu, kui poes olin. Kogu see värk oli piisavalt soolane, aga mitte ülearu. Selle kõrvale võisin juua 1 klaasi vett, lonkshaaval. See oli kõik.

ma võtsin selle punakate uimedega – peamine põhjus, et mahuks pannile :)). Kõige suurem on kingfish

Peale sööki oli pidevalt kerge janu. Aga ma ei tohtinud juua. See oli nõrk koht, sest olin juba 24 tundi olnud ilma vett eraldi joomata. Kui poleks küsinud, oleks kindlasti joonud. Aga sain vastuse, et mulle on hea olla hommikuni ilma vett joomata. Sellega pidi mu kehast midagi väljuma, mis on kaua seganud.

Kui alustasin vee joomise protseduure üle nädala tagasi, hakkasin tohutult higistama, lisaks siinsele palavusele oli seda tunduvalt rohkem kui enne. Sest kogu see lisanduv vesi tahtis millegipärast kehast väljuda läbi naha. Eilse päeva õhtuks oli higistamine tunduvalt vähenenud. Ma kirjeldasin, kuidas jalgadel ja kätel nahk tuliseks läks peale neid kõndimise-lamamise protseduure. See tulitamine kestis ka eile edasi, jõudis kuklale. Aga sellega ei kaasnenud higistamist. Mis see on mis toimub? Kogu nahk suriseb, aga see pole ebameeldiv. Kui see on nüüd see noorenemise protsess, mis pihta hakkas, siis läheb asi põnevaks!

Järgmiseks hommikuks oli olukord täiesti normaalne. Magasin imelikult kaua, ligi 2 tundi rohkem kui tavaliselt. Ja jõin lõpuks klaasitäie vett! Teise klaasitäie jõin lonkshaaval hommikusöögi söömise ajal.

Praegu tunnen endal väga palju energiat olevat. Teen kindlasti samasugust kuiva päeva veel millalgi. Sain soovituse, et umbes 2 nädala pärast.

2 thoughts on “Kuiv päev

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.