Puuviljadest ja meediumidest

Peale seda kui laadisin üles teksti puuviljade mittesobivusest põhimenüüsse ja soovitustest nende tarbimist pigem piirata, olen saanud mitmeid kirju, mis väidavad vastupidist. Ka mulle endale on alati meeldinud puuvilju süüa, aga ma ei teadnud kuipalju ma neid vajasin.

Kuna mulle saadetud kirjades on vihjed meditsiinimeedium Anthony Williamile, kes ülistab marju ja puuvilju ning minu tõlgitud blogis on Rajinder Bhalla väitnud vastupidist, siis pean ma nüüd kuidagi asjasse selgust tooma.

Paar aastat tagasi soovitati mul lugeda A. Williami raamatuid. Lugesin üht tema lühikest teksti internetist ja olin kõigega nõus. Aga mul ei tekkinud huvi tema kirjutiste vastu, sest saan ju ise kõike küsida, mis mind huvitab. No küsisin siis oma Teejuhilt, kas mul oleks vaja lugeda meditsiinimeediumi raamatuid. Vastus oli eitav. Ma pidin olema ise ühenduses sama sagedusega, mis William. Sellepärast mulle see huvi ei pakkunud.

Ma ei tea, kuidas küsib küsimusi William või kuidas jõuab infoni R. Bhalla. Mina võin küsida mida iganes. Saan alati vastuse. Aga ma ei saa esitada avatud küsimusi. Pole mõtet, sest ma pean kuidagi vastust hoomama. See peab olema seotud mingist otsast minu kogetuga, et ma seda mõistaksin. Ja küsimine kulutab lisaks ka energiat. Seega – küsimuste esitamist tuleb õppida aastaid, et saada vastuseid, mis kuhugile välja jõuavad.

Aga nüüd puuviljadest! Mõlemal on õigus! Mõlemad teooriad kehtivad, aga erinevas sageduses. Mis sagedusest räägib siis William? Ta räägib sellest sagedusest, milles on vaja elama või põlema panna sisemine leek. Maakeeli väljendudes – olukord, kus inimesed ei seksi või teevad seda ilma leegita. Raj räägib neile, kellel endal leek sees elab. Üks ei välista teist, kuid neil, kellel see leek puudub, neil on vaja puuvilju. Teistel on neid vaja minimaalselt. Siin pole küsimus selles, kas inimene on abileus või suhtes või mitte. Küsimus on sisemises leegis ja ihades. Mis see on ja kus ta kaob? Või kas teda üldse oli?

Leek on olemas kõigis inimestes, aga keegi peab selle süütama. Seks süütab selle, aga võib ka kergesti kustutada. Vahel koguni väga pikaks ajaks. Kogu maine keha on leegi puudumisel takistatud endale energiat saamast.

No nii! Jõudsimegi kehast tagasi aegade algusesse kui Eva Aadamale õuna andis. Ja kui nüüd William väidaks, et see tõepoolest oli päris õun ja Bhalla ütleks, et see ikka tegelikult õun ei olnud – siis oleks jälle mõlemal õigus!

Üks lisamärkus! Kellel on Human Designi kaardil aktiivne värav 30, neil on alati leek olemas või saavad selle ise süüdata. Nemad on meil siin nagu Igavene Tuli! Nende leeki ei ole võimalik kustutada.

pilt räägib rohkem kui sada sõna 🙂

One thought on “Puuviljadest ja meediumidest

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.