Mõjust, mis kaasneb lähedase inimese suitsiidiga

Me kõik teame, et enesetapp on halb energia ja kui seda teeb keegi lähedane, jääb see meid mõjutama. Aga kuidas? Keda? Ja miks? Lisaks palju vastamata küsimusi, mis sellele eelnes. Olen Human Designi konsultatsioonides tihti avanud taustainfot aru saamiseks, kuhu energia välja jookseb kui kellelgi on tekkinud probleem, millest ta ise end välja sikutada ei saa või ei oska. Vahel aitab juba mõni pisike detail seisukohta muuta ja teist teed näha. Teinekord aga on tekkinud aastatega sasipundar, mille harutamine üksinda on võimatu.

Lugedes Eestis kadunud inimestest ja nähes statistikat kuipalju inimesi tegelikult siitilmast ise lahkub, siis tunnen, et pean veidi sellest infost jagama laiemalt, mida ma energiamaailmaga suheldes saanud olen ja mis päris mitmetele on juba aidanud oma mosaiigi kokku panna. Suitsiid ei ole üks konkreetne tegu, vaid paljude eelnevate tegude – otsuste -asjade summa, mida me kõike kunagi teada ei saa.

Enesetapu teinud mehe hing ei saa lahkuda, vaid jääb kinni kahe maailma vahele ja mõjutab kõiki endaga seotud olnud naisi, võttes neilt energiat, sest tal endal keha ei ole ja maaga ühendust ei saa. Nendeks on oma naine, õed, tütred, ka kasutütred, ka tütretütred… See kestab, kuni keegi ta sealt välja aitab ja minema saadab. Kuid see ei pruugi tuua muutust kõigile, kes temaga seotud olid kui selline olukord on kestnud aastaid, sest siis on see tekitanud mustri nende naiste energiakehadesse. Nad kõik peavad selle ringi tegema ja see vajab vaid mõned minutid keskendumist. Minema saata saab ainult lahkunuga otseselt seotud inimene. Seda ei saa teha keegi teine. Teine saab ainult juhendada või kinnitada, kas protseduur õnnestus kui ta on selliseks infoks avatud.

Olen selle teemaga süvitsi tegelnud, kuna ka mul endal tuli see ärasaatmise protseduur läbi teha. Selline energia võtmine toimub suitsiidi teinud meeste puhul. Naistega on asi teistsugune, sest nende hinged ei jää samamoodi lõksu. Aga see, mille eest nad põgenesid, tuleb neil kunagi ikkagi lahendada. Selle kohta ei oska praegu rohkem kommenteerida, sest iga juhtum on väga erinev.

One thought on “Mõjust, mis kaasneb lähedase inimese suitsiidiga

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.