Pidevad uuendamised

Mõned aastad tagasi ajasid mind närvi pidevad update -d, mida arvutisse installitud programmid iseenesest tegema hakkasid – alati kõige ebasobivamal ajal. Siis kui oli just vaja mingit projekti lõpetada või ootasid panka sisenemiseks mobiil- ID paroolile tuvastamiseks kinnitust ja selleks hakkasid sekundid tiksuma. Muutsin arvuti seadeid nii, et ainult minu loal algaks uuenduste allalaadimine – mis viis selleni, et ühel ilusal päeval ei suutnud enam midagi avada ega alla laadida…… Tegeldes Human Designiga ja vaadates tihti väga suurt pilti näen ma, kuidas planeedid meid ennast iga päev samamoodi “update -vad “. Enamik meist ei pööra sellele tähelepanu ja kes jõuakski pidevalt jälgida, aga – seda ei saa sulgeda! Me ei saa nihutada Merkuuri retrograadi enda jaoks sobivamale ajale kui väidetavalt toob ta kaasa suhtlemisprobleeme. Ja Kuu alustab oma uut ringi uude märki/energiasse sisenedes meilt nõusolekut saamata. Kes on oma disainiga tuttav, siis võib arvestada, et need, kes tüübilt Reflektorid või Projektorid, võiksid hakata vähemalt Kuu liikumist rohkem arvestama. Miks just nemad – sest nad on tundlikumad väliste mõjude suhtes. Kõik uueneb meie ümber nagunii pidevalt ja sellega võitlemine on mahavisatud energia. Selle eiramine toob aeg-ajalt ebameeldivaid üllatusi. Aga seda on võimalik ka enda kasuks tööle panna! Tundlikud tüübid peaksid iga uue Kuu loomise ajal end ümbritsema positiivse energiaga. Selle võib vabalt ka ise luua kui väline maailm parasjagu ei paku. Pole ju palju meeles pidada? Me peame ise uuenema ja need update-d leiavad meid igalt poolt üles. Järjekordne uus Kuu siseneb järgmisse sodiaagimärki…nagu aasta tagasi – aga see ei ole sama uuendus. Kõik on hoopis teine! Me ei pea seda lugema taevakehadelt, vaid võime iseenda ümber toimuvatest muutustest seda näha. Ka järgmine generatsioon update-b nii meid kui kogu ühiskonda. Ja uuendused ei meeldi, sest ajavad mugavustsoonist välja. Kui kedagi vaevab rutiin, siis on lihtsalt üks update – või mitu – tegemata. Elu nõuab uuenduste allalaadimist, kui ei taha ühel päeval tunnistada, et sa “ei ava” enam ühtki asja, et emotsioonid on lukus ja maailmas toimuv ei kõneta sind enam või kui, siis vaid hirmutab.

Siin paar näidet kohalikust faunast, kes mind on kõnetanud: meie majavalvur on harjunud hommikuti kõiki kohalolijaid tervitama ja tihti tormab ta avatud ustest sisse-välja…aga uks on vaja avada, et hommikul värsket õhku saada. Ja mina ei taha koera sisse lasta. Ta teab seda. Nii ta siis ootab mu ukse taga kuniks see avaneb ja nüüd siis leidis sellise viisi mu tuppa pääsemiseks:

heitis magama pea toas ja jalad väljas, et ma ust kinni ei saaks panna

Lontkõrvadega kitsede pildistamine viis ka selleni, et üks modell tahtis mulle liiga lähedale tulla. Küllap ta teadis, et mul oli Eestis koduloomade allergia ja tahtis veelkord kinnitada, et siin olen sellest vaba.

…andes kõigile nüüd võimaluse sügavalt silma vaadata
eemalt paistis ta palju fotogeenilisem koos valgete lindudega
vanasõna: süga lõvi kõrva tagant palju tahad, ikka suud kinni ei pane (tähenduse võib ise kohandada vastavalt oma tähtede seisule ja uuenduste allalaadimisele)

One thought on “Pidevad uuendamised

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.